محصولات رایکاصنعت

پمپ پمپیران

خرید انواع پمپ های پمپیران

شرکت پمپیران یکی از تولید کنندگان بسیار موفق ایرانی است که محصولات بسیار با کیفیتی از جمله پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی و پمپ‌های جابجایی مثبت را در انواع مختلف ارائه می‌دهد. در سالیان اخیر این شرکت توانسته است موفقیت‌های بسیار زیادی در زمینه طراحی، شبیه سازی و بهینه‌سازی انواع پمپ‌های صنعتی به دست آورد. اگر شما دوستان گرامی قصد خرید پمپ پمپیران را دارید، در ادامه با ما همراه باشید. مجموعه رایکا صنعت که یکی از برترین و بزرگترین شرکت‌های عرضه کننده ارائه دهندگان انواع محصولات شرکت پمپیران است، در ادامه به معرفی این محصولات خواهد پرداخت.

پمپ صنعتی پمپیران

پمپ دستگاهی است که از آن برای انتقال سیالات یعنی گمایعات و گازها بهره می‌برند. در حالت کلی باید بدانید که هنگام انتخاب پمپ پمپیران با چندین مدل محصول مواجه خواهید شد. پمپ های دومکشه پمپیران، نوع شناور تک فاز، شناور سه فاز، پمپ گل کش، پمپ عمودی طبقاتی، پمپ فشار قوی طبقاتی، پمپ شناور چاهکی، پمپ گریز از مرکز برخی از مهم‌ترین انواع محصولات پمپیران محسوب می‌شوند. مشخص است که هر کدام از این انواع ویژگی‌های خاص خود را دارند و دارای مدل‌های متنوعی می‌باشند.

پمپ‌های گریز از مرکز پمپیران

بدون شک یکی از محبوب‌ترین انواع پمپ صنعتی پمپیران، نوع گریز از مرکز است. برای آشنایی با پمپ‌های گریز از مرکز پمپیران، باید بدانید که هنگام خرید پمپ گریز از مرکز با محصولاتی مانند گریز از مرکز حلزونی EN، گریز از مرکز حلزونی EA، الکتروپمپ‌های فرایندی CPE/CPN، گریز از مرکز حلزونی ER مواجه می‌شوید. اگر قصد خرید پمپ گریز از مرکز پمپیران را دارید، باید بدانید که هر کدام از این محصولات مشخصات و کاربرد خاص خودشان را دارند.

به عنوان مثال با خرید پمپ حلزونی پمپیران EA متوجه می‌شوید که از این محصول برای انتقال آب در مصارف کشاورزی شهری و صنعتی استفاده می‌شود و البته این پمپ در تاسیسات گرمایش و سرمایش نیز استفاده می‌شود. از اطلاعات فنی آن می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این دستگاه یک طبقه است؛ پروانه یکسر آویز و موتور جدا دارد. از سایر ویژگی‌های آن می‌توان ظرفیت آبدهی ۴۰ تا ۱۸۰۰ متر مکعب در ساعت، ارتفاع ۵ تا ۹۰ متر، قطر خروجی ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلی‌متر ذکر کرد.

از پمپ‌های فرایندی پمپیران می‌توان به الکتروپمپ‌های فرایندی CPE/CPN اشاره کرد که از آن برای پمپاژ سیالات آلی و معدنی خورنده در صنعت کاغذ، صنایع غذایی، قند و شکر کارخانه‌های آب شیرین کن، نیروگاه‌ها و... استفاده می‌شود. قطعات هیدرولیکی این پمپ از آلیاژ‌های مقاوم به به خوردگی استفاده می‌شود. از مشخصات این محصول می‌توان به قطر خروجی ۳۲ تا ۱۰۰ میلی‌متر، ظرفیت آبدهی تا ۱۶۵۰ متر مکعب در ساعت، ارتفاع تا ۹۵ متر اشاره کرد.

خرید پمپ پمپیران

خرید پمپ پمپیران

پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

پمپ‌های فشار قوی پمپیران برای مصارف سنگین با دوام و استحکام بالایی طراحی شده است. جالب است بدانید که این محصولات به نوعی پمپ گریز از مرکز محسوب می‌شوند و دارای محفظه‌های شعاعی و پروانه‌های یاتاقانی هستند. پمپ‌های طبقاتی پمپیران دارای چند طبقه هستند و موتور جدا دارند. اگر قصد خرید پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران را دارید، باید بدانید که این محصولات در انواع مختلف فشار قوی طبقاتی WKL، فشار قوی طبقاتی MD، فشار قوی طبقاتی CV و فشار قوی طبقاتی MC تولید و عرضه می‌شوند.

برای آشنایی با پمپ‌های فشار قوی پمپیران می‌توانیم به یکی از پرفروش‌ترین آنها مانند پمپ فشار قوی طبقاتی WKL اشاره کنیم. از این محصول برای تهیه آب شهر، پمپاژ آب در مصارف صنعتی، مصارف آبیاری بارانی، پمپاژ آب کندانس شده، مصارف آتش نشانی، پمپ تغذیه دیگ بخار و... استفاده می‌شود. این کالا دارای قطر خروجی ۳۲ تا ۱۵۰ میلی‌متر و ظرفیت آبدهی ۲ تا ۴۴۰ متر مکعب در ساعت است.

از دیگر ویژگی‌های فنی آن می‌توان به ارتفاع تا ۳۰۰ متر، درجه حرارت سیال در آب‌بندی با نوار آب‌بندی از ۱۰- تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد و با آب بند مکانیکی از ۱۰- ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد اشاره کرد. هر طبقه این محصول به وسیله واشر کاغذی یا اورینگ آب‌بندی می‌شود. طبقات این دستگاه به یکدیگر با پیچ بست متصل می‌شوند و پایه‌های نگهدارنده آن به صورت یکپارچه با محفظه مکش و رانش ریخته‌گری شده است.

 CV - پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

MC - پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

MD - پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

WKL - پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

نمودار همپوشانی پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

نمودار همپوشانی پمپ فشار قوی طبقاتی پمپیران

پمپ شناور تک فاز پمپیران

یکی از محصولات بسیار محبوب شرکت پمپیران الکتروپمپ شناور تک فاز URD است. اگر شما دوستان گرامی بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول کسب نمایید و قصد خرید پمپ شناور پمپیران تک فاز را دارید، ابتدا باید به کاربردهای آن اشاره کنیم. الکتروپمپ‌های شناور تک فاز پمپیران در مدل URD برای تأمین آب واحدهای مسکونی در مناطق روستایی، ویلاها و باغ‌ها به کار می‌رود. از پمپ‌های تکفاز پمپیران در تاسیسات ساختمانی و آبنماها برای آبیاری فضاهای سبز شهری نیز استفاده می‌شود.

گاهی ممکن است که استفاده از الکترو پمپ شناور سه فاز ممکن نباشد زیرا آن محصول نیاز به انشعاب برق سه فاز دارد بنابراین در این موقعیت‌ها الکتروپمپ‌های شناور تک فاز در اکثر مواقع نیاز مشتری را برآورده می‌کنند. این محصولات در شرکت پمپیران در قطر خارجی ۴ اینچ تولید می‌شوند. از مشخصات فنی آن می‌توان به ظرفیت آبدهی تا فنی آن می‌توان به ظرفیت آبدهی ۲۴ متر مکعب در ساعت، ارتفاع تا ۲۶۳ متر، جنس بدنه و قطعات فلزی از استنلس استیل، یاتاقان‌ها از نوع بلبرینگ و... اشاره کرد. لازم به ذکر است که این محصول می‌تواند هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی نصب شود. برای خرید و استعلام قیمت پمپ شناور پمپیران با مجموعه رایکا صنعت تماس بگیرید.

پمپیران تک فاز

 

الکتروپمپ های شناور تک فاز

پمپ شناور سه فاز پمپیران

پمپ شناور جریان مختلط یا کوزه‌ای و پمپ شناور جریان شعاعی یا تخت دو نوع از مدل‌های پمپ‌های شناور سه فاز پمپیران محسوب می‌شوند. از کاربردهای محصولات می‌توان به تأمین آب آشامیدنی، آبیاری، تخلیه آب معادن، پمپاژ از مخازن، برداشت آب خام از دریاچه و رودخانه‌، برداشت آب از چاه‌های عمیق و نیمه عمیق، آتش نشانی، برداشت آب از دریا و... اشاره کرد. بدیهی است که هر کدام از این محصولات یعنی شناور جریان شعاعی و شناور جریان مختلط ویژگی‌ها و مشخصات فنی خاص خود را دارند.

پمپ شناور جریان شعاعی ( تخت ) می‌تواند یک یا چند طبقه باشد؛ این محصول تک مکش است و محفظه با برش شعاعی و مخصوص نصب عمودی تولید می‌شود. البته در برخی از مواقع با توجه به تعداد طبقات و اندازه موتور نصب آن به صورت افقی یا مایل هم امکان‌پذیر است. ظرفیت آبدهی این محصول تا ۱۰۰ متر مکعب در ساعت است. از دیگر ویژگی‌های فنی آن می‌توان به ارتفاع تا ۵۰۰ متر اشاره کرد. شناور جریان مختلط ( کوزه‌ای ) با ظرفیت آبدهی تا ۵۸۰ متر مکعب در ساعت و ارتفاع تا ۴۳۲ متر ساخته می‌شود. برای خرید قطعات تعمیری پمپ و یا استعلام قیمت پمپ پمپیران با کارشناسان رایکا صنعت تماس حاصل نمایید.

پمپ جریان شعاعی پمپیران

پمپ شناور جریان مختلط پمپیران

منحنی همپوشانی پمپ های شناور کوزه ای

منحنی همپوشانی پمپ های شناور تخت پمپیران

پمپ دو مکشه پمپیران

اگر شما دوستان گرامی قصد خرید پمپ پمپیران را دارید، باید بدانید که پمپ‌های دومکشه پمپیران مانند دومکشه DSP در ایستگاه‌های پمپاژ آبرسانی، نیروگاه‌ها، پمپ آتش نشانی، مصارف عمومی پالایشگاه‌ها، مصارف دریایی، زهکشی، سیستم‌های تامین آب در مصارف صنعتی به کار می‌رود. این محصول یک نوع گریز از مرکز افقی است که به صورت یک طبقه با محفظه حلزونی ساخته می‌شود. از مشخصات آن می‌توان به قطر خروجی تا ۷۰۰ میلی‌متر، ظرفیت آبدهی تا ۹۰۰۰ متر مکعب در ساعت، درجه حرارت سیال تا ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد و ارتفاع تا ۱۹۰ متر اشاره کرد.

برای خرید و استعلام قیمت انواع پمپ پمپیران با نمایندگی فروش پمپ پمپیران یعنی رایکا صنعت تماس بگیرید. لازم به ذکر است که شرکت پمپیران محصولاتی با نام پمپ‌های دومکشه طبقاتی پمپیران را نیز تولید می‌کند که دارای دو فلنج مکش برای ورود سیال به پمپ هستند. این محصول با آبدهی و هد بالا از نوع چند طبقه با برش محوری است. شما دوستان گرامی می‌توانید این محصول را نیز از رایکا صنعت بخواهید.

پمپ دو مکشه پمپیران

نمودار همپوشانی پمپ دو مکشه پمپیران 985

پمپ دو مکشه 1450

پمپ دو مکشه پمپیران

پمپ گل‌ کش پمپیران

پیش از خرید پمپ پمپیران از نوع گل‌کش HDS باید بدانید که این نوع محصول گریز از مرکز با محفظه حلزونی در یک طبقه ساخته می‌شود و دارای موتور جدا و تک مکش مرکزی می‌باشد. از این دستگاه برای پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری، آب گل آلود یعنی آب دارای شن، دوغاب مصالح ساختمانی، پمپاژ سیالات دارای ذرات سایشی بالا، در صنایع کاغذ سازی و... استفاده می‌شود. این دستگاه دارای قطر خروجی ۵۰ تا ۱۵۰ میلی‌متر است‌. ارتفاع تا ۷۰ متر، ظرفیت آبدهی تا ۳۵۰ متر مکعب در ساعت و درجه حرارت سیال در آب بندی با نوار آب‌بندی از ۱۰- تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد از از مشخصات فنی این محصول محسوب می‌شوند.

پمپ های پمپیران

پمپ روغن داغ پمپیران

اگر شما دوستان گرامی قصد خرید پمپ پمپیران از نوع پمپ روغن داغ HOP را دارید، باید بدانید که این محصول گریز از مرکز است که برای پمپاژ و گردش روغن داغ تا دمای ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد استفاده می‌شود. این پمپ دارای محفظه حلزونی است و ساختار آن به صورت افقی یک طبقه و یک مکش می‌باشد. از مشخصات این نوع از پمپ‌های روغن داغ پمپیران می‌توان به قطر خروجی ۳۲ تا ۱۰۰ میلی‌متر، ظرفیت آبدهی ۳۵۰ متر مکعب در ساعت، ۹۵ متر اشاره کرد. از این دستگاه در صنایع غذایی، شیمیایی و دارویی، نساجی، رنگ، چرم و کاغذ، پلاستیک و فولاد استفاده می‌شود.

پمپ روغن داغ پمپیران

پمپ روغن داغ پمپیران

همپوشانی روغن داغ پمپیران

پمپ عمودی طبقاتی پمپیران

امروزه فضای سیستم‌های پمپاژ در ساختمان‌ها کوچکتر شده است و به همین دلیل به وجود پمپ‌هایی نیاز است که فضای کمی اشغال می‌کنند. پمپ عمودی طبقاتی PCR محصولی است که به صورت طبقاتی عمودی می‌توان آن را به صورت خطی و در امتداد خط لوله نصب کرد. از این دستگاه برای بوستر پمپ‌های مربوط به ساختمان‌های مسکونی، تجاری و تفریحی، آب شیرین کن‌ها، اطفاء حریق و... استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که جنس قطعات اصلی آن از فولاد استنلس استیل می‌باشد.‌ از مشخصات دیگر آن می‌توان به ظرفیت آبدهی تا ۱۸۰ متر مکعب در ساعت، ارتفاع تا ۲۷۵ متر، قطر خروجی ۲۵ تا ۱۲۵ میلی‌متر و درجه حرارت سیال از ۱۵- تا ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد اشاره کرد. پمپ‌های عمودی طبقاتی استیل پمپیران را از رایکا صنعت بخواهید.

پمپ عمودی طبقاتی پمپیران

همپوشانی عمودی طبقاتی پمپیران

 

نکات مهم در هنگام خرید پمپ های پمپیران:​

انتخاب پمپ مناسب برای هر کاربری از اهمیت بالایی برخوردار است. در هنگام خرید پمپ‌های پمپیران، باید به نیازها و شرایط خاص خود توجه کنید و مدل مناسب را انتخاب نمایید.

در اینجا به برخی از نکات مهم که باید در نظر داشته باشید اشاره می‌کنیم:

1. نوع پمپ:

اولین قدم، انتخاب نوع پمپ مناسب با توجه به کاربرد مورد نظر شما است. پمپیران طیف گسترده‌ای از پمپ‌ها را در مدل‌های مختلف، از جمله پمپ‌های سانتریفیوژ، جتی، لجن‌کش، شناور و طبقاتی تولید می‌کند.

2. هد و دبی:

هد به ارتفاعی که پمپ می‌تواند سیال را به آن پمپ کند و دبی به میزان سیالی که در واحد زمان (معمولاً لیتر در ثانیه) جابجا می‌کند، اشاره دارد. شما باید با توجه به نیاز خود ، هد و دبی مناسب را انتخاب کنید.

3. نوع سیال:

نوع سیال که پمپ باید با آن کار کند نیز حائز اهمیت است. برخی از پمپ‌ها برای سیالات خورنده یا سیالات با ذرات معلق مناسب نیستند.

4. جنس بدنه:

جنس بدنه پمپ باید با توجه به نوع سیال، شرایط محیطی و فشار کاری انتخاب شود. پمپ‌های با بدنه چدنی برای مصارف عمومی مناسب هستند، اما پمپ‌های با بدنه استیل برای سیالات خورنده یا محیط‌های مرطوب مناسب‌ترند.

5. الکتروموتور:

انتخاب الکتروموتور مناسب با توجه به توان مورد نیاز پمپ حائز اهمیت است. الکتروموتور باید توان کافی برای راه اندازی پمپ و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آن را داشته باشد.

6. برند و گارانتی:

همیشه سعی کنید پمپ‌های خود را از برندهای معتبر و شناخته شده مانند پمپیران خریداری کنید. از فروشنده معتبر خرید کنید و از گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن شوید.

7. قیمت:

قیمت پمپ‌های پمپیران با توجه به مدل، هد، دبی، جنس بدنه، نوع الکتروموتور و سایر آپشن‌ها متفاوت است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و مدل‌های مختلف را با توجه به نیازها و شرایط خود مقایسه کنید.

خرید پمپ های پمپیران از رایکا صنعت

اگر شما دوستان گرامی قصد خرید پمپ پمپیران را دارید و یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پمپ آب پمپیران، عمودی طبقاتی، گل‌کش، شناور و... کسب نمایید، می‌توانید با کارشناسان رایکا صنعت تماس حاصل کنید. کارشناسان این مجموعه آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما دوستان گرامی هستند. برای استعلام قیمت پمپ پمپیران در انواع مختلف و خرید اینترنتی پمپ پمپیران در مدل‌های متنوع از کارشناسان این مجموعه راهنمایی بخواهید.

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه - 9 صبح الی 17 عصر

شماره های تماس

021-36900104 / 09021919861

 

بازدید : 74 بار